Vi i INVENI er opptatt av at du og din bedrift får rask hjelp med det du trenger hjelp til. Enten det er snakk om svar på noe du som leder lurer på vedrørende forskrifter og regelverk, hjelp til deg som ansatt som plages med fysisk eller psykisk sykdom eller at dere som arbeidsplass kunne hatt behov for et kurs

Bedriftshelse er et svært bredt felt som krever ulik kunnskap. Derfor har vi i INVENI et tverrfaglig team bestående av yrkeshygieniker, fysioterapeuter, psykolog, spesialsykepleiere og leger. Dette sikrer deg kyndig hjelp med de fleste problemstillinger som både du som leder og enkelt ansatt måtte ha.

Våre ansatte

Audun Widding

Daglig leder/yrkehygieniker

Telefon: 99 79 40 42

epost: audun@invenihelse.no

Unni K Strand

Spesial sykepleier og nestleder

Telefon: 41 37 17 91

epost: unni@invenihelse.no

Kenneth Jensen

                      Bilde kommer

HMS rådgiver/bedriftsfysioterapeut

Telefon: 93 22 45 52

epost:kenneth@invenihelse.no

Halvor Skandfer

Psykiatrisk sykepleier/bedriftssykepleier

Telefon: 93 23 21 93

epost: halvor@invenihelse.no

Hilde Jensen

Psykolog

Telefon:97 90 08 22

epost: hilde@invenihelse.no

Finn Olsen

Fysioterapeut

Telefon:41 37 17 06

epost: finn@invenihelse.no

Tor Jørgen Johnsen

Fysioterapeut

Telefon:93 23 21 63

epost: tor@invenihelse.no

Lise Rydnigen

Sykepleier

Telefon: 41 37 17 95

epost: lise@invenihelse.no

Sjølundvegen 4.

9016 Tromsø

99 79 40 42

41 37 17 91

© 2023 by

Advisor & co.

Proudly created with Wix.com